Vítejte na blogu služby pro online výuku rychlého čtení Rozečti.se, aplikace běží na adrese www.rozectise.cz

neděle 2. června 2013

Prvních 365 dnů Rozečti.se

Tak už je to celý rok...

Před rokem jsme právě pilovali prezentaci na finále Nápadu roku a zároveň zpřístupnili aplikaci veřejnosti. Ve veřejné betě jsme pak s více či méně provozními problémy fungovali ještě asi 3 měsíce, než došlo na opravdu stabilní finální verzi Rozečti.se.

No a co vše jsme od té doby stihli? 
Největší radost máme z mnoha stovek absolventů naší online výuky, kteří tak potvrzují užitečnost aplikace a nás motivují do další práce.
Máme také spuštěnu firemní verzi pro celé firemní koletivy, školní verzi (využívanou hlavně na UK), rozdali jsme Rozečti.se poukazy do několika soutěží a přibrali jsme do výuky i první neziskovky (samozřejmě bez zisku).
Na výborné cestě jsou také naše přípravy lokalizací do dalších jazyků a již od pondělí 3.6. ladíme zcela novou verzi aplikace - snad se vám bude líbit :)

I náš tým prošel drobnou obměnou, ale na našem odhodlání vyvíjet nejlepší možnou online aplikaci pro výuku rychlého čtení to nic nemění - máme v záloze tolik cvičení, nástrojů a novinek pro práci s textem, že nám to ještě nějaký ten rok zabere.

Sečteno a podtrženo, byla to jízda a ještě větší nás čeká. Děkujeme proto, že jedete s námi... A děkujeme nejvíce všem, kdo nám pomohli a dále pomáhají svými připomínkami, podněty a upozorněními, protože jen tak se můžeme dále zlepšovat.

Váš tým Rozečti.se


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář.